SOOVIDE MANIFESTEERIMISE/ELLUVIIMISE MEISTRIKLASS

49.99

UNISTA JA SOOVI NII, ET KÕIK KINDLASTI TÄIDE LÄHEKS!

Vali ise välja, mida oma ellu soovid! Olgu see seotud tervise, raha, armastuse, oma uue kodu või hoopis huvitava tööga!

Elluviimine – lihtne trikk, kuidas ainuüksi mõte saab muuta sinu maailma!
Me loome oma maailma ka siis kui me sellele üldse ei mõtle. Loome läbi alateadvuse – läbi erinevate emotsioonide, alateadlike käitumismustrite, mõtlemata sellele teadlikult. Kõik see on psühholoogia ja metafüüsika omavaheline sünergia.
Elluviimine ( ingl. manifesting) on oma ellu sõnalise- ja mõttelise jõu loomine. Meie mõtteenergia aitab tähelepanu suunamise abil oma eesmärgid selgeks teha ja kiiremini unistusi saavutada.
Sageli inimene unistab ja muudkui soovib, kuid mitte midagi ei realiseeru ega näigi realiseeruvat. Seetõttu on loodud sulle abiks „Soovide elluviimise meistriklass“, kus samm sammult räägitakse lahti tähtsamad asjad, mida tuleb arvesse võtta kui asutakse ükskõik mida ellu viima ehk realiseerima. Teeme koos sulle väga täpselt selgeks, mida konkreetselt soovid. Selgus ja konkreetsus – on kaks märksõna, mida peab meeles pidama unistuse täitmise tagamiseks. Mida suurem on segadus soovitu suhtes, seda nõrgemaid ja segasemaid eesmärgis seadistatakse.
Tule Soovide elluviimise meistriklassi ja teeme su unistuse teoks!
Category:

Description

Ole oma soovidega ettevaatlik!, – tihti kuuleme seda või räägime ise. Näiteks, selle asemel, et avastada ennast puhkusel sooja mere ääres, oleme hoopis ühel päeval „puhkamas“ haiglas. See, mida me „tahame“ ei ole alati see, mida vajame!

Vahest „töölt ära minna“ soovi taga on soov olla „märgatud ja tunnustatud“. Kas me alati teame, mida me täpselt soovime?
Väga tihti oleme hõivatud, et põhjalikumalt mõelda, mida tahame? Miks olen midagi otsustanud või jätnud otsustamata? Mis on just see, mis minule vajalik on?
Soovide elluviimise meistriklass keskendub iseenda leidmise teekonnale, mis aitab sul enda sisemaailmaga põhjalikumalt tutvuda.
Meile meeldib unistada, tunneme ennast õnnelikult ja loovalt, samas rikub selle õnneliku tunde meie sisemine kriitik oma keeldudega:
  • Palju tahad, vähe saad!
  • Unistad liiga suurelt!
  • Jälle sa unistad liiga palju!
  • Unistamine on ajaraiskamine!
  • Seda on vaja teha mitte aga pilvedes hõljuda!

Meistriklassil ma juhendan sind läbi harjutuste, aidates sul leida oma tõelised soovid ja eemaldada need sisemised keelud, mis takistavad unistuste täitumist.

 

 

Meistriklassi lõpus valmistad sa ette oma reaalse „Soovide kaardi“, mida saad isegi seina peale riputada!

 

 

Miks selles meistriklassis osaleda?
Tihti tabame end mõttelt, et midagi peaks elus muutma, sest tunneme suurt rahulolematust, aga mida ja kuidas muuta? Mida ma üldse tahan? Sellele küsimusele vastust leida on esialgu väga raske. Just sellepärast, et unistused, millele ei anta konkreetse eesmärgi kuju, ei kipu täide minema.
Kui sinu unistus või eesmärk on tõesti see, mida sa tegelikult tahad, ja sa tead, miks sa seda tahad, on palju kergem seda unistust ellu viia. Kui sa endalt ikka ja jälle ei küsi, mida sa tegelikult tahad, siis oled järjest enam vastuvõtlik teiste mõjutustele ning lased neil enda eest valikuid teha.
Soovide elluviimise meistriklassis selgitame välja iseenda salasoovid, õpime unistama, arendame analüüsivõimet. Valmistame kaardi/maali ja saame endale valmis tehtud amuleti – sinu tõelistest vajadustest tuleneva Soovide kaardi!

 

 

TAGASISIDE:

 

19:02:16 From Piret K : Ma suutsin endale selgeks teha, mis mu päris unistus on, TÄNAN SIND VÄGA!
19:02:25 From Helen M : Olen väga väga õnnelik, et me sellele meistriklassile tulin.
19:02:38 From Pille P : Need 2 t olid täis iseenda avastamist, naeru ja isegi nutmist! Aitäh sulle, Oksana!
19:02:58 From Natalja K : Sain iseenda kohta teada väga palju uut, sain juurde julgust ja selgust.
19:03:02 From Karin S : Aitäh koolituse eest, kõige rohkem meeldis iseenda sisse vaatamine – see oli väga sügav kogemus.
19:03:37 From Maria N : Tänan selle kogemuse eest! Oma soovide kaardi vaadates, tuleb naeratus näole:)
19:03:44 From Kristina L : Väljakutse oli oma last välja lasta ja kriitikud kinni panna. Sain hakkama! Tänan!
19:03:51 From Mare K : Tunnen et vajan rohkem aega, et seedida kogu info, tunnen et vaikselt avanen enam:)
19:03:57 From Katri K : Harjutused oolid huvitavad, aitäh!
19:04:11 From Mari-Ann M : Koolitus oli väga turvaline ja soe. Mina õppisin “sisemist last” usaldama ja kontrollist vabanema.
19:04:21 From Jelena T : Спасибо большое, очень плотные три часа.
19:04:22 From Tatjana L : Спасибо вам большое за вебинар, хорошего дня!))
19:04:24 From Helena P : Tõin kogu oma tähelepanu enda kehale ja oma tunnetele. Esimest korda elus võtsin ennast vastu ja lubasin unistada.
19:04:25 From Elen P : kõik oli üsna uus ja põnev))
19:04:26 From Annika M : Hea on see, et sain tehtud ilusa kaarti! Panen seina peale!
19:04:39 From Kätlin К : Aitäh 🌹
19:04:50 From Veera M : Все стало просто и ясно, спасибо огромное!!!
19:05:03 From Kelli Maria N : Tänan
19:05:13 From Viktoria N : Никогла не думала, что 2 часа пролетят как 5 минут. Большое спасибо за вебинар
19:05:14 From Viivika P : Tulen sinu juurde konsultatsioonile! Aitäh!

 

SOOVIDE MANIFESTEERIMISE/ELLUVIIMISE MEISTRIKLASS
Katrin Vilimaa-Otsing
Digiturunduse ekspertpert, Turunduskoolitus  asutaja.

No photo description available.

Olen digiturundnuse ekspert ja aitan oma klientidel panna paika strateegiad ja suunad, mis toovad 80/20 printsiibil kõige suurema kasu kõige optimaalsemate ressurssidega.
Osalesin Oksana dreamboardi loomise/soovide manifesteerimise meistriklassis ja ma väga tahtsin tulla kuna olen nii palju head sellest kuulnud ja ise pole kunagi endale viitsinud teha ja koos on ikka ägedam.
Ma arvasin, et hakkame lõikama, kleepima ja oma unistuste tulevikku visualiseerima. Olin väga positiivselt üllatanud kui põhjalik eeltöö sellele tegelikult eelnes. Oksana juhatas meid läbi mitme ülesande palju selgema arusaamani, mida tegelikult tahame ja aitas luua väga sõbraliku ja avatud keskkonna, kus oli väga mõnus tulla mugavustsoonist välja ja unistada PÄRIS suurelt.
Mina soovitan kindlasti nii sõbrale kui kolleegile. Kõigile, kes tahavad selgust oma soovidest ja unistustest ja on nõuks võtnud selle suunas päriselt liikuma hakata.

Title

Go to Top