COACHINGU AJALUGU

Coaching on kliendiga tehtav professionaalne koostöö, mis aitab sul saavutada uusi tulemusi isiklikus ja tööalases elus.

Coaching on kliendiga tehtav professionaalne koostöö, mis aitab jõuda uute tulemusteni isiklikus ja tööalases elus. Coachiga saavutad oma eesmärgid kiiremini ja tõhusamalt.

Broneeri kohtumine juba täna!

COACHINGU AJALUGU

  • Coaching’u ajalugu ulatub 1970ndatesse, mil sporditreener Timothy Gallwey kirjeldas oma sarja „The Inner Game“ raamatutes sporditreeneri töö meetodeid. Kuid kõige huvitavam on see, et ta soovitas võtta need meetodid kasutusele ka äris.

MIS ON PERSONAALNE COACHING?

  • Peamine ajend coachiga kokku saada on vajadus muutuste järele. Personaalne coaching sobib neile, kelle eesmärk on saavutada oma äritegevuses või karjääris edu, kuid kes puutuvad sel teel kokku takistuste või probleemidega, millega ei ole üksinda lihtne hakkama saada.

COACHIV JUHTIMINE

  • Juht, kes kasutab eestvedamisel coahi töövõtteid, ei paku alluvatele valmis lahendusi/korraldusi, vaid esitab küsimusi, tänu millele hakkab töötaja ise vastuseid otsima ning seeläbi ka tulemuse eest vastutust võtma.

MINU SPETSIALITEET JA MIDA SESSIOONILT OODATA

  • Olen spetsialiseerunud äri-, personali-ja karjääri puudutavale coachingule. Tavaliselt tegelen koos kliendiga küsimustega, mis puudutavad elulisi olukordi, tööd, uusi projekte jmt.

COACH-SESSIOONIDE PAKETID JA NENDE HIND

  • Te valite ise coaching-paketi: “OTSUSTE LEIDMINE JA VASTUVÕTMINE”, “TULEVIKU KONTROLLIMISE STRATEEGIA” või “TEE IDEEDE ELLUVIIMISE JA EDUNI”. Iga sessiooni kestus on 45 minutit pluss tasuta esimene, tutvustav sessioon 30 minutit. Minu garantii teile: liituge 6 või 10 sessioonist koosneva programmiga. Kui te ei vaimustu esimese 4 sessiooni vältel toimunud progressist, siis katkestame programmi teie nõudmisel ja ma tagastan teile iga sendi.

COACHING

  • Coaching on kliendiga tehtav professionaalne koostöö, mis aitab jõuda uute tulemusteni isiklikus ja tööalases elus.

KOOLITUSED

  • Teil on võimalus osaleda koolitustel, mis on suunatud edu saavutamisele, enesetunnetusele, eneseteostusele – teisisõnu koolitusel osalejate isiklikule ja tööga seotud arengule.
0
Rahulolevat klienti
0
Lõpmatul hulgal uusi ideid
0
Koolitustundi

TEIL ON KÜSIMUSI?