Mida sa tunned, kui kuuled sõna “töövestlus”? Hirmu või uudishimu? Kas soovid kiiresti põgeneda või pigem ära proovida?

Reeglina seostatakse intervjuud ühe pingelisema olukorraga tööle kandideerimise protsessis.
Iga ettevõte tahab parimat töötajat, soovib teda võimalikult hästi tundma õppida ja veenduda, et kõik, mida kandidaat räägib, vastab tõele. Seetõttu esitab värbaja sulle erinevaid ja mõnikord mitte kõige mugavamaid küsimusi.
Mõnikord on intervjuu läbimine nagu kõndimine üle miinivälja – pikk, aeglane ja ettevaatlik käik ning mõnikord nagu hobuste võiduajamine takistuste ületamisega – välkkiire, põnev ja ühe hingetõmbega. Valmis tuleb olla kõigeks ja isegi selleks, et värbaja ise ei pruugi olla 100% professionaalne.
Sinu ülesanne on jätta igale värbajale oma parim mulje ja saada oma unistuste töökoht!

Sul on teine võimalus esmamulje jätmiseks!

Räägime sulle üksikasjalikult, mis on tööandja jaoks oluline, mida tuleks rõhutada ja kuidas konkurentidest mööda hiilida.
Saad teada, millisteks küsimusteks peaksid olema valmis ja milliseid vastuseid peaksid rangelt vältima.

Ja mis on kõige tähtsam –  sina ise katsetad, kui hästi sa intervjuu läbid.

Testintervjuuproovivestlus on tegeliku olukorra imitatsioon. Me kasutame küsimusi ja teste, mida aktiivselt reaalsetel intervjuudel kasutatakse. Proovivestlus vähendab vestlusega kaasnevat stressi ja annab sulle võimaluse kogeda, mida vestlus endast kujutab ja milliseid küsimusi võidakse küsida. See annab sulle võimaluse analüüsida, mis on sinu tugevused ja arengukohad. Jagan sinuga oma tähelepanekuid, mida tavaliselt sa ei tea, mis aitavd sul minna järgmisele töövestlusele enesekindlamalt.
Reeglina, kui kandidaat järgmisse vooru ei pääse, saadab tööandja kena ja viisaka vastuse, kus ütleb, et “Olete suurepärane kandidaat ja meeldisite meile väga, kuid kahjuks ei osutunud teie seekord valituks. Loomulikult tahame Teid reservis hoida ja kui lubate, siis säilitame teie CV andmebaasis  ja võtame Teiega ühendust niipea, kui vaba töökoht on ilmunud!” Kuid see on tavaline ilus äraütlemine.
Kahjuks, ei hakka mitte keegi sulle ausalt kirjutama ega ütlema, et sinu vastused olid täiesti ebaloogilised, nägid välja ebakindel ja kahtlev, või oli sinu välimus ebameeldiv (näiteks, püksid olid määrdunud või närisid küüsi). Või hoopis see, kuidas sina oma endisest tööandjast rääkisid, pani sinu kandideerimisele punkti.
Jagan sinuga oma tähelepanekuid, mida tavaliselt sulle keegi ei anna ja millised aitavad sul minna järgmisele töövestlusele enesekindlamalt.

Lisaks ausale tagasisidele annan sinule konkreetseid võtteid, nõuandeid ja tähelepanekuid, MIDA on vaja öelda, KUIDAS küsimustele vastata ja MILLELE tähelepanu pöörata.

Me töötame sinuga läbi võimalikud ebatüüpilised olukorrad ja tõstame sinu enesekindlust. Ja mis kõige tähtsam, see ei tähenda, et sa pead midagi valetama. Minu isiklik veendumus on lihtne, me ei tohiks teeselda, et oleme keegi teine. Mitte mingil juhul! Aga peame oskama enda kohta rääkida tööandjale olulist ja kasulikku infot. Töötaja ja tööandja jaoks on need täiesti erinevad aktsendid.

Meie töö lõpuks on sinul täielik arusaam, kuidas vastata värbaja küsimustele, sa tead põhireegleid, kuidas käituda enne vestlust, vestluse ajal ja pärast vestlust.

Miks on mul õigus sinule nõu anda ja miks sa saad mind usaldada?

Ma olen olnud mõlemal pool, nii töötaja, kui tööandja. Käisin ise intervjuudel ja õppisin katse-eksituse meetodil parimaid strateegiaid.
Mulle on tuttavad kõik sinu hirmud ja mured. Ma tean, kui lihtne on suurepärasest töökohast ilma jääda. Ja nüüd tean, kuidas saavutada parim tulemus.
Olen läbi viinud sadu intervjuusid kaubandus-, finants-, IT-ettevõtetes ning pakun värbamisteenust äriklientidele.

Ma tean, mis huvitab ettevõtte omanikku, ma tean, mida soovib juht ja milliseid nõudeid ta sulle esitab.

0
Rahulolevat klienti
0
Lõpmatul hulgal uusi ideid
0
Koolitustundi

COACHING

  • Coaching on kliendiga tehtav professionaalne koostöö, mis aitab jõuda uute tulemusteni isiklikus ja tööalases elus.

KOOLITUSED

  • Teil on võimalus osaleda koolitustel, mis on suunatud edu saavutamisele, enesetunnetusele, eneseteostusele – teisisõnu koolitusel osalejate isiklikule ja tööga seotud arengule.

TEIL ON KÜSIMUSI?