Omapärast, kuid toimivat meetodit kirjeldab preester Will Bowen oma raamatus „A Complaint Free World: How to Stop Complaining and Start Enjoying the Life You Always Wanted“.
Tema meetodi kohaselt pannakse käe ümber lilla võru. See tuleb panna teisele käele kohe, kui tabad end millegi üle KURTMAS (või kavatsuselt millegi üle kurta).
See hõlmab ka kõikvõimalikku RAHULOLEMATUST, KUULUJUTTE, ARUTELUSID JA ARVUSTAMIST.

Eesmärk on hoida võru ühel käel 21 päeva!

 

Loomulikult ei seisne harjutuse mõte üldsegi käevõrus endas, vaid hoopis selles, et n-ö keelatud sõnadest ja mõtetest hoidumisega omandad tasapisi VÄGA KASULIKU harjumuse oma mõtteid KONTROLLIDA. Pealegi säästad sellega palju energiat!
Sa tunned, et sul on rohkem aega ja jõudu. Negatiivsetest mõtetest loobumine häälestab sind automaatselt positiivsele lainele.
Sa märkad, et maailma tajumine sellisena, nagu see on, kõiges selle ebatäiuslikkuses, on palju MEELDIVAM ja RAHULOLU PAKKUVAM kui olla pidevalt ärritunud ja keskenduda vaid negatiivsele.
Vastuvõtmine ei ole lihtne. Kuid seda parema tulemuse annab see igaühele, kes õpib vastu võtma kõiki enda ja teiste elu ilminguid.
Mina püüdlen selle poole! KÕIGEST JÕUST! Aga sina?
Liitu selle blogi lugejatega ja arene!