Mis paneb su südame laulma?

Viimase paari nädala jooksul olen mõelnud elu üle. Mis toimub maailmas, mida see minu ja teiste jaoks tähendab, kuidas mina olen muutunud ja kui raske vahest ärevustundega hakkama saada. Olen kindel, et sinul ka ei olnud kerge. Jõuetuse tunne, hirm ja viha – need emotsioonid, mis paraku hetkel inimesed tunnevad.
Mida sa pead tegema, et depressiooni mitte jääda?
Muuda oma fookus!
Selleks palun kasuta coachingu töörista “Mis paneb minu südame laulma?”. See on üks minu absoluutne lemmik töörist, mille saab kasutada ärkamiseks ja rõõmu leidmiseks, seestpoolt energia suurendamiseks, elu tasakaalu leidmiseks ja enda eest hoolitsemiseks ning väärtuste “kaevandamiseks”. Ja veel – see on uskumatult lihtne ja võimas! Tee ära!

Prindi välja “Mis paneb mu südame laulma” (.PDF) siit >>

Pole printerit? Ära muretse – lihtsalt kirjuta oma vastused paberile!

KUIDAS HARJUTUS TEHA?

Kokkuvõte:
Asjad, mille leiate oma nimekirjast “Mis paneb minu südame laulma”, on asjad, mille jaoks peaksid alati aega leidma. Need suurendavad sinu rõõmu, tõstavad sinu õnnetunnet ja rahulolu.
Kohe kui sa tunned, et vajad oma elus rohkem inspiratsiooni või rohkem rõõmu, saad kohe oma nimekirja välja võtta ja kasutada!

Pea meeles 3 olulist seost, mida me vajame, et olla elus õnnelikud:

  1. Ühendus iseendaga: Just selle harjutuse tegemine paneb sinu südame laulma, sest need seovad sind sügavalt iseendaga!
  2. Ühendus teistega: kvaliteetaeg inimestega, kes on meile olulised, tõstab meie vaimu ja paneb meie südamed laulma.
  3. Ühendus millegi suuremaga kui me ise: mõnikord paneb meie südame laulma mõistmine, et oleme vaid väike osa millestki palju-palju suuremast…
Usun, et õnnelikud inimesed muudavad maailma. Mõnikord lihtsalt olles ise õnnelik ja mõnikord sellepärast, et õnnelikud inimesed tunnevad rohkem innustust teisi aidata.
Niisiis, mis paneb SINU südame laulma? Nüüd tee seda hajutust!
Muuda maailma, alustades iseendast!