Mis paneb su südame laulma?

Viimase paari nädala jooksul olen mõelnud elu üle. Mis toimub maailmas, mida see minu ja teiste jaoks tähendab, kuidas mina olen muutunud ja kui raske vahest ärevustundega hakkama saada. Olen kindel, et sinul ka ei olnud kerge. Jõuetuse tunne, hirm ja viha – need emotsioonid, mis paraku hetkel inimesed tunnevad.
Mida sa pead tegema, et depressiooni mitte jääda?
Muuda oma fookus!
Selleks palun kasuta coachingu töörista “Mis paneb minu südame laulma?”. See on üks minu absoluutne lemmik töörist, mille saab kasutada ärkamiseks ja rõõmu leidmiseks, seestpoolt energia suurendamiseks, elu tasakaalu leidmiseks ja enda eest hoolitsemiseks ning väärtuste “kaevandamiseks”. Ja veel – see on uskumatult lihtne ja võimas! Tee ära!

Prindi välja “Mis paneb mu südame laulma” (.PDF) siit >>

Pole printerit? Ära muretse – lihtsalt kirjuta oma vastused paberile!

KUIDAS HARJUTUS TEHA?

See harjutus aitab sul saada kontakti sellega, mis sulle elus tõeliselt rõõmu pakub.
Võta hetk aega ja kujuta ette, et oled õndsalt õnnelik ja tunned tõelist rõõmu – vaba kõigist muredest ja probleemidest. Sul ei jää muud üle, kui naeratada ning tunda end lõdvestunult ning rahus enda ja maailmaga. Võid isegi tunda sära seest ja avarust oma südames.
Alusta töölehel olevate märkuste ja näidete lugemisega. Seejärel kirjuta välja 10 parimat asja, mis panevad sinu südame laulma!
Kui oled lõpetanud, pane tähele, mida sa tunned kui oma nimekirja vaatad? Küsi: “Mida ma oma nimekirjas märkan –mida on ühist, mis kordub, mida saab ühendada?”
Kui oled sellele küsimuse vastanud, vajuta „Loe PÄRAST harjutuse lõpetamist”!
Lõpuks määra kindlasti ÜKS tegevus, mida teed järgmisel nädalal, et tuua oma ellu rohkem selliseid rõõmsaid südamelaulu. See peaks olema midagi, mida saad hõlpsasti saavutada ja millele pühenduda (kuupäev ka).
Nüüd on sul kolm viimast küsimust:
  1. Kas märkad, et enamik (kõik?) sinu nimekirjas olevatest asjadest on tasuta ja/või hõlpsasti teostatavad?
    Kui sa ei märganud (ja enamik inimesi seda ei tee!), siis võta hetk, et minna tagasi ja oma nimekiri üle vaadata…
  2. Kui asjad, mis panevad meie SÜDA laulma, on enamasti tasuta ja/või lihtsalt tehtavad, siis miks me ei tee neid sagedamini?
    See on sügav küsimus, mille üle järele mõelda.
  3. Kuidas saaksid neid asju, mis sinu SÜDAME laulma panevad, oma igapäevaellu rohkem tuua?
Kokkuvõte:
Asjad, mille leiate oma nimekirjast “Mis paneb minu südame laulma”, on asjad, mille jaoks peaksid alati aega leidma. Need suurendavad sinu rõõmu, tõstavad sinu õnnetunnet ja rahulolu.
Kohe kui sa tunned, et vajad oma elus rohkem inspiratsiooni või rohkem rõõmu, saad kohe oma nimekirja välja võtta ja kasutada!

Pea meeles 3 olulist seost, mida me vajame, et olla elus õnnelikud:

  1. Ühendus iseendaga: Just selle harjutuse tegemine paneb sinu südame laulma, sest need seovad sind sügavalt iseendaga!
  2. Ühendus teistega: kvaliteetaeg inimestega, kes on meile olulised, tõstab meie vaimu ja paneb meie südamed laulma.
  3. Ühendus millegi suuremaga kui me ise: mõnikord paneb meie südame laulma mõistmine, et oleme vaid väike osa millestki palju-palju suuremast…
Usun, et õnnelikud inimesed muudavad maailma. Mõnikord lihtsalt olles ise õnnelik ja mõnikord sellepärast, et õnnelikud inimesed tunnevad rohkem innustust teisi aidata.
Niisiis, mis paneb SINU südame laulma? Nüüd tee seda hajutust!
Muuda maailma, alustades iseendast!